Wydarzenia

PRCH Retail Awards 2017

Biżuteria Verona została wyróżniona podczas uroczystej gali rozdania nagród w konkursie PRCH Retail Awards na najlepsze centra i sieci handlowe działające na rynku w minionym roku. Doceniono nas aż w dwóch kategoriach - nowa sieć handlowa oraz obsługa klienta.
Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom, które na co dzień tworzą Verona!

  

Verona - targi Amberif

W dniach 16-19 marca 2016 r. odbyły się jedne z najważniejszych targów biżuterii i bursztynu w Polsce - Amberif. Swoje produkty zaprezentowała także Verona. Na stoisku pokazane zostały najpopularniejsze produkty marki. Gwiazdami były kolekcje Olivia i Faro - pokazywane po raz pierwszy wszystkim klientom i partnerom marki. Premiera została dobrze przyjęta - klienci chwalili prostotę kolekcji i różnorodność dostępnych wzorów.
Dziękujemy naszym Partnerom i Gościom, którzy odwiedzili Veronę w Gdańsku.

  

Odkryj ponadczasową magię biżuterii Verona na targach Amberif.
Zapraszamy 16-19 marca 2016 r. AMBEREXPO Gdańsk, ul. Żaglowa 11, Stoisko C.20

Magda Kwiatkiewicz, Michał Kwiatkiewicz, Krzysztof Madelski
Zarząd YES
Nagrody

Biżuteria marki Verona z diamentami i innymi kamieniami szlachetnymi, z perłami, ze złota i srebra oraz obrączki ślubne oferowane są przez salony jubilerskie w całej Polsce. Kolekcje biżuterii Verona wyróżnione zostały specjalną nagrodą za najlepszy wyrób targów Złoto Srebro Czas 2005 za „doskonałość uwzględniającą najnowsze trendy oraz jakość wykonania”.

 

Verona w Gdańsku

Na 20. targach Amberif w Gdańsku, które odbyły się w dniach 20-23 marca 2013 r., stoisko Verona należało do najczęściej odwiedzanych. Atrakcyjna oferta biżuterii Verona z diamentami, ze złota i srebra przyciągała wielu zainteresowanych. Z okazji targów Amberif przygotowaliśmy m.in. premierę nowej kolekcji: Sophie, która stwarza dużą szansę na odniesienie sukcesu handlowego. Delikatna forma srebrnych pierścionków, zawieszek i kolczyków, a także blask cyrkonii, efektownie podkreślają nastrojową barwę kamieni: szmaragdów, szafirów, rubinów…

Dziękujemy naszym Partnerom i Gościom, którzy odwiedzili Veronę w Gdańsku.