Zakupy online

Zamów już teraz biżuterię Verona!

Verona to wzory i kolekcje biżuterii starannie wyselekcjonowane przez stylistów. W wyjątkowy sposób łączące trendy panujące w modzie z walorami klasycznego piękna biżuterii.

Przy zakupach online oferujemy następujące korzyści:
- wszystkie przesyłki dostarczamy GRATIS na terenie Polski
- większość wysyłek realizujemy do 48h
- wymiana lub możliwość zwrotu biżuterii do 30 dni od dnia zakupu
- zwrot biżuterii na koszt firmy
- gwarancja bezpieczeństwa zakupów i ochrony prywatności
- fachowa pomoc Doradcy Klienta

 

Gwarancja jakości

Dokładamy wszelkich starań, aby zakupy dokonywane w sklepie internetowym Verona.pl były dla Państwa komfortowe na każdym etapie procesu zakupowego. Biżuteria oferowana Państwu w Sklepie Internetowym Verona niezależnie od wartości kruszcu i kamieni szlachetnych – a więc niezależnie od ceny konkretnego wzoru – jest najwyższej jakości. Dlatego na przykład jakość każdego brylantu z naszej oferty jest poświadczona Certyfikatem autentyczności Verona, a wybrane większe brylanty (powyżej masy 0,25 ct) posiadają dodatkowo także certyfikaty międzynarodowych instytutów gemmologicznych IGI lub GIA.
W trosce o swoich Klientów gwarantujemy obsługę na najwyższym poziomie. Zapraszamy do kontaktu z naszym Doradcą Klienta w razie jakichkolwiek wątpliwości.

 

Formy płatności

  • Opłata przy odbiorze – płatność gotówką przy odbiorze przesyłki od kuriera - realizowane maksymalnie do kwoty 4999 zł
  • Przelew online - za pośrednictwem Przelewy24
  • Karta płatnicza
  • PayPal

 

Czas dostawy

Zamówiony przez Państwa produkt wysyłany jest w terminie wskazanym przy jego prezentacji, za pośrednictwem firmy kurierskiej. Przy każdym produkcie znajdą Państwo informację dotyczącą typowego, w przypadku tego wzoru, terminu realizacji zamówienia*. Jeżeli nie zajdą żadne szczególne lub niezależne od naszej firmy okoliczności, zmówiony produkt dostarczymy w tym terminie** (szczegółowe informacje na ten temat zawarte są w Regulaminie). 
Podany typowy termin realizacji zamówienia dotyczy tylko płatności za pobraniem. W przypadku płatności przelewem zamówiony produkt wysyłamy niezwłocznie po wpłynięciu zapłaty na konto sklepu. Jeżeli czas realizacji mógłby być dłuższy niż podany, skontaktujemy się z Państwem telefonicznie, aby poinformować o ewentualnym opóźnieniu oraz w celu potwierdzenia aktualności zamówienia. 
Przesyłki dostarczane za pośrednictwem firmy kurierskiej powinny dotrzeć następnego dnia roboczego po dniu ich nadania. Wysyłki realizowane są od poniedziałku do piątku. Nie wysyłamy biżuterii z dostawą na weekend. 

* W przypadku zamówienia biżuterii z brylantami, z kamieniami o konkretnej, rzadkiej charakterystyce, czas oczekiwania może nieco się wydłużyć – o czym Klient zostanie poinformowany.
** Zamówienie złożone w dniu roboczym do godziny 13.30 uważa się za złożone w tym samym dniu, jeżeli zamówienie zostanie zarejestrowane po godzinie 13.30, uważa się za przyjęte do realizacji w pierwszym dniu roboczym następującym po dniu wpłynięcia zamówienia. Dniem roboczym jest dzień od poniedziałku do piątku z wyłączeniem dni ustawowo wolnych od pracy.