×

Dbamy o Twoje dane!

Wiemy, że Twoje dane osobowe są dla Ciebie bardzo ważne, dlatego naszym priorytetem jest przetwarzanie ich ściśle z postanowieniami ustawowymi.
Wszystkie informacje na temat tego jakie dane gromadzimy oraz w jaki sposób je wykorzystujemy znajdziesz w zaktualizowanej Polityce Prywatności.

Bransoletki

Filtruj
Pokaż na stronę244896
Pokaż na stronę244896

Bransoletki

Perły od tysięcy lat są wykorzystywane w jubilerstwie i cieszą się uznaniem. Perły prawdziwe w przyrodzie powstają bez udziału człowieka i je właśnie określa się mianem naturalnych. Rozróżniamy perły naturalne oraz hodowane, które potocznie nazywane są hodowlanymi. Perły hodowane to prawdziwe perły, które nie mają nic wspólnego ze sztucznymi syntetycznymi perłami. Perły hodowane są wytwarzane przez mięczaki tak jak perły naturalne. Kolejnym podziałem dla pereł jest podział na perły naturalne słonowodne i słodkowodne. Wyjątkowym okazem są perły tahiti, które jako jedyne swoją wyjątkową ciemną barwę posiadają od „urodzenia”- nie są barwione. Najbardziej pożądanymi kolorami tych pereł są czarne perły tahitańskie z zielonym overtonem. Hodowla pereł tahiti obwarowana jest restrykcjami rządowymi, które mają na celu dbałość o jakość pereł trafiających na rynek. Naszyjnik z pereł naturalnych stanowi niezwykle cenną biżuterię, która doda uroku każdej kobiecie. Nasz sklep oferuje kolczyki z perłami, naszyjniki, bransoletki, które uzupełnią zarówno klasyczną jak i nowoczesną stylizację.