×

Dbamy o Twoje dane!

Wiemy, że Twoje dane osobowe są dla Ciebie bardzo ważne, dlatego naszym priorytetem jest przetwarzanie ich ściśle z postanowieniami ustawowymi.
Wszystkie informacje na temat tego jakie dane gromadzimy oraz w jaki sposób je wykorzystujemy znajdziesz w zaktualizowanej Polityce Prywatności.

Bransoletki

Filtruj
Pokaż na stronę244896
Pokaż na stronę244896

Bransoletki

Ta kategoria otwiera przed Tobą drzwi do świata pięknych, stylowych, eleganckich i klasycznych bransoletek. Produkty Verona, dzięki bardziej nowoczesnej, barokowej, romantycznej czy nawet etnicznej stylizacji są wyszukanym dodatkiem do każdego stroju, jak i sytuacji. Jest bowiem w sklepie Verona.pl z czego wybierać. Klasyczne cienkie, grubsze i z dodatkiem ciekawych, unikatowych zawieszek srebrne bransoletki stanowią główny nurt tej kategorii. W połączeniu z różnymi kamieniami, jak brylant, obsydian czy onyks, bądź wijące się w ciekawych splotach, okalających zgrabnie przegub dłoni są uniwersalnym dodatkiem, idealnym zarówno na wieczorne wyjście, do biura, jak i na romantyczną kolację przy świecach. Dla tych pań, które niekoniecznie przekonane są do tradycyjnych zapięć w bransoletce, w kategorii bransoletki znajdują się te typu „bangle”, które ze względu na charakterystyczną formę łatwo wsunąć na przegub dłoni, jak i zdjąć, a ich kunszt wykonania, jak i blask z pewnością dodadzą takiego samego efektu, jak i inne ozdoby. Bransoletki mogą być także stonowanym uzupełnieniem innej biżuterii. W sklepie Verona przygotowane są bowiem różne kolekcje, które pozwalają w tym samym stylu łączyć ze sobą bransoletki, kolczyki srebrne, pierścionki, a nawet łańcuszki. Taki komplet jest idealnym dopełnieniem stroju wieczorowego, sukni ślubnej czy kreacji balowej. Dla Pań i Panów lubiących bardziej wyrafinowane, skąpane w luksusie dodatki zaprojektowane zostały przez jubilerów złote bransoletki, jak i wykonane z pozłacanego mosiądzu, którego największą zaletą są właściwości antyalergiczne. Unikatowość wzorów bransoletek jest tak duża, że w kategoriach Verony zegarek męski czy bransoletkę dla siebie znajdzie zarówno elegancki Pan, jak i wytworna Dama, szukająca dla podkreślenia urody nieprzeciętnych i ponadczasowych ozdób.