×

Dbamy o Twoje dane!

Wiemy, że Twoje dane osobowe są dla Ciebie bardzo ważne, dlatego naszym priorytetem jest przetwarzanie ich ściśle z postanowieniami ustawowymi.
Wszystkie informacje na temat tego jakie dane gromadzimy oraz w jaki sposób je wykorzystujemy znajdziesz w zaktualizowanej Polityce Prywatności.

Kolczyki

Filtruj
Pokaż na stronę244896
Pokaż na stronę244896

Kolczyki

Kolczyki to jedna z najpopularniejszych form dodatków. W zależności od rodzaju i formy nadają charakteru naszej stylizacji. Złote kolczyki koła to hit ostatnich sezonów. Wybierając ten z pozoru klasyczny wzór możemy uzyskać zarówno subtelny jak i drapieżny efekt. Wszystko za sprawą wielkości oraz zdobienia kół, które nam pomogą osiągnąć pożądany look lat 90. lub kobiecy, klasyczny charakter. Wybierając złote kolczyki mamy pewność, że przetrwają one próbę czasu dlatego są również idealną biżuterią na prezent niezależnie od wieku osoby, którą zamierzamy obdarować. Wybierając kolczyki złote dla dzieci na Verona.pl znajdą Państwo słodkie, dziewczęce wzory, które będą świetnym upominkiem dla najmłodszych pociech. Kupując złote kolczyki dla dziewczynki na chrzest warto rozważyć kupno doroślejszego wzoru, który będzie cudowną pamiątkę w dorosłym życiu. Jeżeli natomiast chcemy, aby kolczyki były noszone przez małe dziecko najlepszym opcją będą tak zwane kolczyki wkrętki, które przylegają do ucha. Złote kolczyki z angielskim zapięciem dedykowane są już dla kobiet oraz starszych dzieci, nie mniej jednak cieszą się dużym zainteresowaniem i również są znakomitym prezentem na wszelkie okazje. Z kolei złote kolczyki wiszące sprawdzą się nie tylko na wielkie wyjścia ale również na co dzień. Sekret tkwi w odpowiednim doborze ich do okazji na jaką chcemy je założyć. Spektakularne kolczyki złote długie wiszące dodadzą szyku koktajlowej sukience natomiast minimalistyczne mogą dodać kokieterii casualowym strojom.