×

Dbamy o Twoje dane!

Wiemy, że Twoje dane osobowe są dla Ciebie bardzo ważne, dlatego naszym priorytetem jest przetwarzanie ich ściśle z postanowieniami ustawowymi.
Wszystkie informacje na temat tego jakie dane gromadzimy oraz w jaki sposób je wykorzystujemy znajdziesz w zaktualizowanej Polityce Prywatności.

Nowości

Filtruj
Pokaż na stronę244896
Pokaż na stronę244896

Nowości

Dla wszystkich podążających za duchem czasu, lubiących wprowadzać częste zmiany w swojej stylizacji i wyglądzie, sklep Verona przygotował kategorię „Nowości”. Niezależnie od tego czy szukasz wyrobów ze złota czy ze srebra, poznawanie bogactw sklepu Verony warto rozpocząć właśnie od tej kategorii. Na szczególną uwagę zasługuje niezwykła, przenosząca w dawne czasy z nutką nostalgii i romantyzmu kolekcja Cleo. Kompozycja stalowo – niebieskich wzorów ciekawie zamknięta w srebrnej oprawie, jest idealnym dodatkiem zarówno do eleganckiej sukni, jak i biznesowego stroju do pracy. W tej kolekcji znajdziesz zarówno srebrne kolczyki, piękne zawieszki do łańcuszków, pierścionki, jak i oryginalną kolię. Takie ozdoby w romantycznej oprawie dobrze prezentują się pojedynczo, jak i w całym komplecie. Swoje stałe miejsce w kategorii nowości mają też srebrne pierścionki. Zaprezentowane w formie obrączek, nadziewane pięknymi kamieniami, z dodatkiem szlachetnych metali czy całkiem delikatne i skromne pierścionki srebrne są idealne zarówno na prezent dla ukochanej, gwiazdkową niespodziankę czy po prostu na zakup bez okazji, dla poprawy złego nastroju.
Awangardę i oryginalność kompozycji czy po prostu lekkość klasycznego stylu zawierają w sobie też kolczyki srebrne, prezentowane w kategorii nowości. Zarówno dla miłośników prostych kształtów, mniejszych ozdób, jak i kolorowych, wielkich brył, ponadczasowe, zachwycające w odwadze jubilerskich dzieł wzory i propozycje odkryją zupełnie nowy świat biżuterii, a może pokażą ten klasyczny nieco w bardziej świeżym stylu? Warto dać się ponieść czarowi tej kategorii i sprawdzić piękne, olśniewające nowości sklepu Verona. Kategoria Nowości, to jednak nie tylko biżuteria srebrna, to także nowości w dziedzinie architektury złota, szlachetnych kamieni, niezwykle wyjątkowo zdobiących dłonie, uszy czy szyję. Warto więc sprawdzić, jakie najświeższe wzory prezentuje kuźnia jubilerska, w dziedzinie kolczyków, pierścionków czy zawieszek.