×

Dbamy o Twoje dane!

Wiemy, że Twoje dane osobowe są dla Ciebie bardzo ważne, dlatego naszym priorytetem jest przetwarzanie ich ściśle z postanowieniami ustawowymi.
Wszystkie informacje na temat tego jakie dane gromadzimy oraz w jaki sposób je wykorzystujemy znajdziesz w zaktualizowanej Polityce Prywatności.

Pierścionki

Filtruj
Pokaż na stronę244896
Pokaż na stronę244896

Pierścionki

Złote pierścionki w Verona wykonane są z troską o najwyższą jakość i wzornictwo. W asortymencie znajdują się zarówno złote pierścionki z cyrkoniami jak i wysadzane kamieniami szlachetnymi. Złote pierścionki Verona doskonale sprawdzą się jako pierścionki zaręczynowe, które stanowią symbol łączącego uczucia obojga ludzi. Na Verona.pl znajdą Państwo szeroki wybór pierścionków zarówno dla tych ceniących klasykę jak tych, którzy lubią mniej konwencjonalne rozwiązania. Szukając idealnego pierścionka zaręczynowego warto pomyśleć nie tylko o aktualnie panujących trendach ale również o upodobaniach wybranki. Złote pierścionki zaręczynowe z brylantem ukoronują wyjątkową chwilę oświadczyn i sprawią, że diament będzie błyszczał na palcu ukochanej przez długie lata.
Alternatywą są pierścionki zaręczynowe z kolorowymi kamieniami szlachetnymi. Pierścionek zaręczynowy z szafirem będącym symbolem miłości doskonale sprawdzą się na zaręczyny dla osób ceniących oryginalny i wyrazisty styl. Przy wyborze pod uwagę należy wziąć również preferowany kolor złota osoby obdarowywanej. Złote pierścionki zaręczynowe zarówno z białego i żółtego złota są doskonałym wyborem nie tylko na oświadczyny ale także jako prezent na wyjątkową okazję. Kiedy znajdziesz już idealny model pierścionka, nadejdzie pora aby zmierzyć się z tym jaki rozmiar będzie odpowiedni. Jeśli prezent ma być niespodzianką warto skorzystać z pomocy doradców w naszych Salonach Verona, lub posłużyć się naszą tabelą rozmiarów znajdującą się pod linkiem rozmiary. Znajdziesz tam szczegółową instrukcję jak dobrać odpowiedni rozmiar pierścionka. Bez względu na to w jakim stylu biżuterię wybierzesz, czy to będą złote pierścionki szerokie, które będą miały być dopełnieniem wyrazistego charakteru czy mniejsze, pierścionki srebrne zadbamy o ich wyjątkową oprawę pakując je w piękne opakowanie.