×

Dbamy o Twoje dane!

Wiemy, że Twoje dane osobowe są dla Ciebie bardzo ważne, dlatego naszym priorytetem jest przetwarzanie ich ściśle z postanowieniami ustawowymi.
Wszystkie informacje na temat tego jakie dane gromadzimy oraz w jaki sposób je wykorzystujemy znajdziesz w zaktualizowanej Polityce Prywatności.

Pierścionki

Filtruj
Pokaż na stronę244896
Pokaż na stronę244896

Pierścionki

W tej kategorii znajdziesz wiele ciekawych i zaprojektowanych specjalnie dla Ciebie pierścionków. W bogatej i wyjątkowej kolekcji Verony znajdują się pierścionki otulone zarówno przez złoto, jak i srebro, wzbogacone dodatkiem przeróżnych kamieni. Na uwagę zasługują nie tylko pierścionki z cyrkonią, ale także te bardziej szlachetne, skrywające czar diamentów i brylantów. Ciekawym połączeniem w tej kategorii odznacza się pierścionek zaręczynowy z dodatkiem skały wulkanicznej – obsydianu, który ze względu na wybuchową mieszankę żywych barw, nieco stonowanych srebrną oprawą, tworzy oryginalną, koktajlową kolekcję pierścionków marki Verony.
Pierścionki srebrne dobrze prezentują się również z połyskliwą, ciemną barwą markazytu. Tego rodzaju arcydzieła także znajdują się w tej kategorii. Kolekcja diamentowych perełek jubilerskich oprawiona jest w klasyczne żółte złoto. Diament dobrze czuje się również w towarzystwie innych kamieni, co widać dzięki szerokiej gamie produktów dostępnych w kategorii pierścionki. Jeśli więc szukasz czegoś z połyskiem diamentu, szafiru czy czerwienią rubinu, to złote pierścionki w sklepie Verona będą trafnym wyborem. Pierścionki z tej kategorii są wyszukaną kwintesencją pięknych ozdób, idealnie zwieńczające ważne okazje, jak zaręczyny, urodziny czy jubileusz. Niezależnie od tego czy lubisz klasykę prostoty czy wyrafinowane i ponadczasowe style z pewnością wiele ciekawych wzorów trafią w Twój gust. Z tych stylowo dobranych kompozycji pierścionków, zamkniętych w srebrnej i złotej oprawie z pewnością można więc wybrać coś właściwego dla siebie. Zasmakuj też w innych kategoriach i wybierz dla siebie uroczy zegarek damski.