×

Dbamy o Twoje dane!

Wiemy, że Twoje dane osobowe są dla Ciebie bardzo ważne, dlatego naszym priorytetem jest przetwarzanie ich ściśle z postanowieniami ustawowymi.
Wszystkie informacje na temat tego jakie dane gromadzimy oraz w jaki sposób je wykorzystujemy znajdziesz w zaktualizowanej Polityce Prywatności.

Zawieszki

Filtruj

Zawieszki

Jeśli szukasz pięknych, oryginalnie wykończonych zawieszek do wisiorków czy bransoletek, to odwiedź kategorię zawieszki. Wykonane ze srebra, złota czy różnych kamieni szlachetnych zawieszki z pewnością zachwycą każdego kunsztem jubilerskim Verony. Klasyczne kształty serc, owali, rombów, prostokątów, łezek i innych form oprawionych w srebro stanowią idealne uzupełnienie wieczornej i eleganckiej kreacji. Wiele inspirujących i niezwykle urzekających pomysłów jubilerskich znalazło swoje przełożenie w dość oryginalnych i wyjątkowych zawieszkach. Z dodatkiem markazytu, masy perłowej czy cyrkonii zawieszki do łańcuszków komponują się idealnie z pozostałą biżuterią, nie zaćmiewając jej blasku, a wręcz idealnie podkreślając całokształt. W tej kategorii znajdują się także zawieszki do bransoletek, które zarówno jako pojedyncze elementy harmonizując z łagodnym splotem łańcuszka ozdabiać będą dłoń, bądź jako bransoletki charms, wykonane z połączenia kilku drobnych zawieszek stanowić będą nieco bardziej barwną bądź odważną biżuterię, zarówno dla młodszych, jak i starszych miłośniczek srebrnych błyskotek. Świat Verony to unikalne kompozycje, stworzone by cieszyć swoim czarem i powabem, ale także by zaskakiwać swym nieskazitelnym pięknem obdarowanych. Wyjątkowe złote, jak i srebrne wisiorki z zawieszkami krzyży, serduszek czy unikalnych form stanowić mogą idealny prezent komunijny, na urodziny dla ukochanej czy z okazji Dnia Mamy. Rodzaje oksydowanego, satynowego czy Perrodowanego wykończenia, w połączeniu z szeroką gamą dostępnych kamieni, nawet tych szlachetnych jak diamenty czyni tę kategorię pięknym ogrodem niezwykłych kwiatów z których każdy poszukiwacz estetycznego piękna znajdzie ten właściwy kwiat dla podkreślenia własnej urody. Odwiedź też inne kategorie i znajdź ciekawe zegarki męskie dla niego i dla siebie piękne złote kolczyki.