×

Dbamy o Twoje dane!

Wiemy, że Twoje dane osobowe są dla Ciebie bardzo ważne, dlatego naszym priorytetem jest przetwarzanie ich ściśle z postanowieniami ustawowymi.
Wszystkie informacje na temat tego jakie dane gromadzimy oraz w jaki sposób je wykorzystujemy znajdziesz w zaktualizowanej Polityce Prywatności.

Zawieszki

Filtruj
Pokaż na stronę244896
Pokaż na stronę244896

Zawieszki

Jeśli szukasz pięknych, oryginalnie wykończonych zawieszek do wisiorków czy bransoletek, to odwiedź kategorię zawieszki. Wykonane ze srebra, złota czy różnych kamieni szlachetnych zawieszki z pewnością zachwycą każdego kunsztem jubilerskim Verony. Klasyczne kształty serc, owali, rombów, prostokątów, łezek i innych form oprawionych w srebro stanowią idealne uzupełnienie wieczornej i eleganckiej kreacji. Wiele inspirujących i niezwykle urzekających pomysłów jubilerskich znalazło swoje przełożenie w dość oryginalnych i wyjątkowych zawieszkach. Z dodatkiem markazytu, masy perłowej czy cyrkonii zawieszki do łańcuszków komponują się idealnie z pozostałą biżuterią, nie zaćmiewając jej blasku, a wręcz idealnie podkreślając całokształt. W tej kategorii znajdują się także zawieszki do bransoletek, które zarówno jako pojedyncze elementy harmonizując z łagodnym splotem łańcuszka ozdabiać będą dłoń, bądź jako bransoletki charms, wykonane z połączenia kilku drobnych zawieszek stanowić będą nieco bardziej barwną bądź odważną biżuterię, zarówno dla młodszych, jak i starszych miłośniczek srebrnych błyskotek. Świat Verony to unikalne kompozycje, stworzone by cieszyć swoim czarem i powabem, ale także by zaskakiwać swym nieskazitelnym pięknem obdarowanych. Wyjątkowe złote, jak i srebrne wisiorki z zawieszkami krzyży, serduszek czy unikalnych form stanowić mogą idealny prezent komunijny, na urodziny dla ukochanej czy z okazji Dnia Mamy. Rodzaje oksydowanego, satynowego czy Perrodowanego wykończenia, w połączeniu z szeroką gamą dostępnych kamieni, nawet tych szlachetnych jak diamenty czyni tę kategorię pięknym ogrodem niezwykłych kwiatów z których każdy poszukiwacz estetycznego piękna znajdzie ten właściwy kwiat dla podkreślenia własnej urody. Odwiedź też inne kategorie i znajdź ciekawe zegarki męskie dla niego i dla siebie piękne złote kolczyki.