×

Dbamy o Twoje dane!

Wiemy, że Twoje dane osobowe są dla Ciebie bardzo ważne, dlatego naszym priorytetem jest przetwarzanie ich ściśle z postanowieniami ustawowymi.
Wszystkie informacje na temat tego jakie dane gromadzimy oraz w jaki sposób je wykorzystujemy znajdziesz w zaktualizowanej Polityce Prywatności.

Biżuteria

Filtruj
Pokaż na stronę244896
Pokaż na stronę244896

Biżuteria

Jeśli szukasz dla siebie, bądź dla bliskiej Ci osoby kamienia, który nie tylko poprzez swój czar jest wyjątkową ozdobą, ale również jest symbolem równowagi fizycznej, intelektualnej i emocjonalnej, to zdecydowanie w tej kategorii znajdziesz właśnie taką piękną biżuterię, ozdobioną barwą mającego również lecznicze właściwości agatu. Niezwykłe i harmonijne połączenia agatu ze srebrem, bądź innymi kamieniami – obsydianem, jadeitem czy fluorytem, a także z kryształem, ceramiką i szkłem tworzą bardzo udane kompozycje, w których każda kobieta nie tylko odnajdzie moc równowagi tego kamienia, ale także cząstkę samej siebie. W kategorii agat znajdziesz zarówno bardzo elegancką biżuterię, gdzie połysk srebra ciekawie i z nutką tajemniczości igra z czernią agatu. Takie kolczyki, wisiorki czy nawet pierścionek z agatem będzie ją zdobił niczym brylanty, a może nawet trochę intrygował w kobiecym wyglądzie. Kategoria ta może być też dobrą podpowiedzią, co wybrać na prezent dla ukochanej. Eleganckie, podkreślające kolor oczu czy karnacji ozdoby, jak bransoletka, pierścionek czy naszyjnik są ozdobami chętnie wybieranymi przez kobiety, jak i nastolatki. Biżuteria z agatem, zwłaszcza ta z dodatkiem kolorowego szkła, ceramiki czy innych kamieni jest świetnym sposobem na wprowadzanie do wyglądu i wizerunku żywych, bardziej ciepłych barw. Agat jest też idealnym kamieniem na dopasowany i trafiony prezent, nie tylko Pań, ale także dla młodych nastolatek. Fantazyjne połączenia kamieni ze szkłem czy ceramiką, zwłaszcza w kontrastowej czerni i bieli czy w odcieniach chłodnego błękitu i ciepłego brązu sprawią, że naszyjniki i bransoletki z tej kategorii będą idealnym akcentem ozdobnym także dla tych młodszych i mniejszych dziewczynek. W naszych kategorii zachwyci Cię także zegarek męski, albo diamentowa kolekcja ślubnej biżuterii.