×

Dbamy o Twoje dane!

Wiemy, że Twoje dane osobowe są dla Ciebie bardzo ważne, dlatego naszym priorytetem jest przetwarzanie ich ściśle z postanowieniami ustawowymi.
Wszystkie informacje na temat tego jakie dane gromadzimy oraz w jaki sposób je wykorzystujemy znajdziesz w zaktualizowanej Polityce Prywatności.

Biżuteria

Filtruj
Pokaż na stronę244896
Pokaż na stronę244896

Biżuteria

Zasmakuj w bogactwie morskiego koralu i jego głębokiej czerwonej barwie i spraw sobie elegancką biżuterię, która doda Ci nie tylko wdzięku, ale skutecznie ochroni Cię przed wszelkimi złymi mocami. Koral - kamień luksusu, mądrości i wysokiego statusu społecznego, jako dobrane towarzystwo lubi przede wszystkim złoto czy inne drogocenne kamienie. Biżuteria z koralowca, jak zwiewne kolczyki czy nadająca mocnego tonu bransoletka, zaprezentowana w tej kategorii to symbol kwintesencji i niezwykle dobrego smaku. Czerwona barwa kamienia w naturalny sposób dodaje elegancji, a srebrna czy złota oprawa zapewni jej również niepowtarzalny urok. Pierścionek z koralem to idealny prezent dla przyszłej żony czy ukochanej partnerki. Znany, jako leczniczy i odpędzający złe moce amulet będzie chronił Twoją wybrankę, zdobiąc jej palce zamkniętą w srebrnej oprawie czerwienią korala. W tej kategorii koral znajdziesz też urzekająco piękne kolczyki z koralem, a połączone z urokiem szlachetności markazytów, stworzą dla Ciebie dodatki w klasycznym pięknie i prostocie ponadczasowej elegancji. W kategorii koral poczujesz iście królewski ton pięknej biżuterii, która olśni Cię przy wyjątkowych okazjach, a formy klasycznych i ponadczasowych ozdób zaskoczą Cię wyjątkowym stylem i unikatowością. Biżuteria z koralem to nie tylko czar głębokiej czerwieni, to również niezwykła kompozycja kontrastów, ciepłych i zimnych tonacji, które wtopione w formy kolczyków, pierścionków, bransoletek czy zawieszek będą tą przysłowiową kropką nad i, dopełniając całości Twojego wyglądu. Podaruj sobie więc troszkę morskiego piękna i wyraź to, co w Tobie wyjątkowe, wybierając z koralem pierścionek zaręczynowy czy naszyjnik.