×

Dbamy o Twoje dane!

Wiemy, że Twoje dane osobowe są dla Ciebie bardzo ważne, dlatego naszym priorytetem jest przetwarzanie ich ściśle z postanowieniami ustawowymi.
Wszystkie informacje na temat tego jakie dane gromadzimy oraz w jaki sposób je wykorzystujemy znajdziesz w zaktualizowanej Polityce Prywatności.

Biżuteria

Filtruj
Pokaż na stronę244896
Pokaż na stronę244896

Biżuteria

W tej kategorii znajdziesz biżuterię o kolorze czystego, jak i zachmurzonego nieba, którego według wierzeń i starych podań egipskich siła może chronić nie tylko przed złem, ale także przed śmiercią i nieprzychylnościami losu. Odwiedź kategorię turkus, sklepu Verona, którego specjalnością są także zegarki męskie, łańcuszki czy biżuteria ślubna i zakochaj się w turkusowej głębi kamienia. Turkus być może ze względu na swój niebieski kolor uważany jest za kamień niebios, wspomagający koncentrację, komunikację i samorealizację. W kategorii tej znajdziesz piękną i urzekającą biżuterię z turkusem, która w szczególności polecana jest dla tych bardziej aktywnych kobiet, często będących w ruchu. Turkus bowiem kiedyś był szczęśliwym kamieniem dla jeźdźców i rycerzy, dziś jego moc chroni kierowców przed nieszczęśliwymi wypadkami. Amuletem i jednocześnie piękną ozdobą mogą być więc kolczyki z turkusem, których głębia wzmocniona jest barwą srebra i markazytu. To, co artysta – jubiler oferuje jeszcze w kategorii turkus to kombinacje kamienia z żółtym złotem, co z czystym kolorem nieba wyjątkowo dobrze współgra, a noszącą taki wisiorek kobietę przenosi do bajkowej krainy tysiąca i jednej nocy. Biżuteria z turkusem znana była już w starożytnym Egipcie. Ozdabiała przeguby dłoni, dekolty, a nawet wplatana w opaski i korony kontrastowała z hebanowym kolorytem głów Egipcjanek. Srebrne kolczyki z turkusowym blaskiem będą jednak tak samo dobrze pasować do ciemnego, jak i jaśniejszego kolorytu włosów, a noszone na co dzień będą chronić właścicielkę przed złymi wibracjami, lękami i złymi duchami.