×

Dbamy o Twoje dane!

Wiemy, że Twoje dane osobowe są dla Ciebie bardzo ważne, dlatego naszym priorytetem jest przetwarzanie ich ściśle z postanowieniami ustawowymi.
Wszystkie informacje na temat tego jakie dane gromadzimy oraz w jaki sposób je wykorzystujemy znajdziesz w zaktualizowanej Polityce Prywatności.

Biżuteria

Filtruj
Pokaż na stronę244896
Pokaż na stronę244896

Biżuteria

Dla tych, dla których żółty kolor złota jest zawsze tym najbardziej klasycznym i najbardziej ponadczasowym kategoria złoto z brylantem będzie tą właściwą. Miodowa, bardzo ciepła i jednocześnie symbolizująca splendor i bogactwo żółta barwa złota od lat wybierana była na prezent, pierścionek zaręczynowy czy obrączki. Mimo uzyskanego kontrastu srebrnego blasku brylantu żółtą barwą złota, kompozycja ta wyjątkowo dobrze się prezentuje i być może dlatego kolczyki, zawieszki czy pierścionki złote z brylantem są kwintesencją smaku i wciąż wyszukanego stylu w biżuterii. Łączenie różnych kamieni z brylantami pozwala uzyskać tak niesamowitą różnorodność stylów, że złote pierścionki w tej kategorii są idealnym prezentem komunijnym, zwłaszcza w formie wdzięcznych kwiatków uzyskanych z rubinu i brylantów, jak i pierścionkiem zaręczynowym, w kształcie całego bukietu szafirowo – brylantowego. Brylant dobrze się prezentuje także w oprawie kolczyków. Zarówno te na sztyfcie czy zwisające, bardzo ozdobne i eleganckie kolczyki złote znajdują się w tej kategorii. Żółte złoto jest tak bardzo popularnym i zarazem wdzięcznym kruszcem, że skąpane w nim są także męskie, jak i damskie zegarki. Okazałe bransolety, jak i tarcze zegarków mogą więc w imponujący sposób zdobić przeguby damskiej czy męskiej dłoni. Sprawdź w kolekcji Verony więc piękne i eleganckie złote zegarki.