×

Dbamy o Twoje dane!

Wiemy, że Twoje dane osobowe są dla Ciebie bardzo ważne, dlatego naszym priorytetem jest przetwarzanie ich ściśle z postanowieniami ustawowymi.
Wszystkie informacje na temat tego jakie dane gromadzimy oraz w jaki sposób je wykorzystujemy znajdziesz w zaktualizowanej Polityce Prywatności.

Biżuteria

Filtruj

Biżuteria

Kategoria „biżuteria dla niego” ułatwi z pewnością każdej kobiecie szybkie i precyzyjne dobranie prezentu dla partnera, przyjaciela czy kolegi z pracy. Jeśli więc szukasz różnych wariacji i inspiracji na udaną niespodziankę, prezent urodzinowy czy jubileusz w pracy, to koniecznie odwiedź tę kategorię. Ciekawym wyborem mogą być na przykład znajdujące się w kolekcjach Verony spinki do mankietów. Z rodowanego srebra o klasycznych kształtach stanowią dopasowany element nienagannego, biznesowego stroju. Taka srebrna biżuteria męska jest zawsze niezwykle stonowanym akcentem, dzięki czemu wpasuje się więc idealnie w klimat różnych barw i deseni męskich marynarek, jak i pozostałych dodatków stroju– paska czy zegarka. Dla młodszych mężczyzn, wchodzących dopiero w świat dorosłości także znajdziesz kilka interesujących i właściwych przedmiotów w tej kategorii. Jako prezent komunijny czy urodzinowy idealne będą męskie zawieszki, wykonane ze złota na przykład z podobizną Matki Boskiej czy symbolem Krzyża Świętego. Męska biżuteria bowiem to nie tylko przecież czar szlachetnego srebra. Panowie odnajdujący się w bardziej luksusowych ozdobach wybiorą dla siebie w tej kategorii także ciekawe wykonane ze złota elementy, podkreślające ich wygląd czy urodę. A co dla tych bardzo wymagających? W tej kategorii odnajdziesz także typowo męskie bransoletki i zawieszki na przykład w formie nieśmiertelników. Tego rodzaju męska biżuteria srebrna z pewnością chętnie noszona jest przez mężczyzn, stąd zawieszki czy bransoletki będą także bardzo trafionym prezentem na każdą okazję. Jubiler Verona to także mistrz damskich ozdób, wybierz więc dla niej piękny naszyjnik bądź pierścionek i olśnij ja pięknem szlachetnych kruszców i kamieni.