×

Dbamy o Twoje dane!

Wiemy, że Twoje dane osobowe są dla Ciebie bardzo ważne, dlatego naszym priorytetem jest przetwarzanie ich ściśle z postanowieniami ustawowymi.
Wszystkie informacje na temat tego jakie dane gromadzimy oraz w jaki sposób je wykorzystujemy znajdziesz w zaktualizowanej Polityce Prywatności.

Biżuteria

Filtruj

Brak produktów odpowiadających zapytaniu.

Biżuteria

Jeśli urzeka Cię fioletowa barwa szlachetnych kamieni i szukasz zarazem czegoś wyjątkowego, to zobacz, jak lekko i magicznie łączy się rześka barwa ametystu z szlachetnym chłodem brylantów w kategorii ametyst. Dla poszczególnych znaków zodiaków – Bliźniąt, Barana, Wodnika, Strzelca czy Ryb, ametyst może być nie tylko ozdobnym elementem ubioru, ale przynoszącym szczęście i chroniącym zdrowie talizmanem. Jego legenda, związana z greckimi wierzeniami odwołuje się do wstrzemięźliwości i wierności, ametyst jednak to także kamień chroniący przed nadmiernym stresem czy częstymi bólami głowy. Pierścionek z ametystem otoczony chłodną barwą brylantów może być więc odpowiednim wyborem na zaręczyny, wielkie okazje, a także urodziny dla kobiety lubiącej żywe i zdecydowane kolory. Ametyst bowiem może być główną ozdobą biżuterii, ale może też dodawać blasku innym kamieniom czy kruszcom. Biżuteria z ametystem ciekawie łączy się powabem i delikatnością różowej perły, a także z blaskiem srebrnego kruszcu Jeśli więc szukasz ciekawego prezentu z rozweselającym akcentem na zwykłe codzienne okazje, to wybierz kolczyki z ametystem i różową perłą. Fioletowe, małe kuleczki rozjaśnią Twój wygląd, a srebro z pewnością skomponuje się z pozostałymi dodatkami. Dla szukających bardziej stonowanych dodatków czy idealnych na ważniejsze okazje idealne będą w innych kategoriach kolczyki złote, które w połączeniu z blaskiem brylantu czy miodu bursztynu z pewnością wkomponują się z wieczorową kreacją. Specjalnością Verony także zegarki damskie, sprawdź więc i tę kategorię i dobierz coś odpowiedniego dla siebie.