×

Dbamy o Twoje dane!

Wiemy, że Twoje dane osobowe są dla Ciebie bardzo ważne, dlatego naszym priorytetem jest przetwarzanie ich ściśle z postanowieniami ustawowymi.
Wszystkie informacje na temat tego jakie dane gromadzimy oraz w jaki sposób je wykorzystujemy znajdziesz w zaktualizowanej Polityce Prywatności.

Biżuteria

Filtruj

Brak produktów odpowiadających zapytaniu.

Biżuteria

Jeśli odkryłaś już zaskakująco pozytywną moc szlachetnego kamienia - cytrynu, którego już sama nazwa zdradza również jego niezmiernie słoneczną i ciepłą barwę, to z pewnością w tej kategorii znajdziesz biżuterię, której noszenie przyniesie nie tylko moc pożądanych właściwości zdrowotnych, ale przede wszystkim w wyjątkowy sposób będzie Cię zdobić. Jeśli szukasz idealnych kamieni do Twojego charakteru i usposobienia, to cytryn jest kamieniem osób spod znaku Lwa, Bliźniąt i Panny. Cytryn bowiem stosowany w profilaktyce chorób jelitowych, jak i przełamujący bariery lęku, depresji czy pesymizmu, powinien stanowić element Twojej codziennej biżuterii. Także jeśli szukasz prezentu dla Twojego dziecka, to z pewnością kolczyki z cytrynem czy niezwykle dziewczęcy pierścionek nie tylko wpasuje się w gust nastolatki, ale także zapewni jej swoimi właściwościami lepszą koncentrację i ochronę przed różnego rodzaju lękami czy stresami. W kategorii cytryn odnajdziesz też pierścionki, jak i bransoletki, które w połączeniu z innymi kamieniami czy ceramiką tworzą na przegubie Twojej dłoni i palcach niezwykłą harmonię wdzięku, powabu i czaru. Także panowie szukający ciekawych i oryginalnych prezentów dla wybranki swojego serca, mogą sięgnąć po niezwykle oryginalny pierścionek z cytrynem, ale także wybrać kategorię złoto, by w olśnić ją w jego blasku. Ciepła barwa tego kamienia, połączona ze szlachetnym chłodem srebra ma bowiem ponadczasowy, niezwykle klasyczny i zarazem elegancki charakter, do tego skomponuje się z pozostałymi dodatkami, nie przyćmiewając ich blasku, a delikatnie dopełniając całości. Odwiedź też kategorię zegarki, ich czar i elegancja, jak i funkcjonalność, z pewnością wpasują się w Twój gust.