×

Dbamy o Twoje dane!

Wiemy, że Twoje dane osobowe są dla Ciebie bardzo ważne, dlatego naszym priorytetem jest przetwarzanie ich ściśle z postanowieniami ustawowymi.
Wszystkie informacje na temat tego jakie dane gromadzimy oraz w jaki sposób je wykorzystujemy znajdziesz w zaktualizowanej Polityce Prywatności.

Biżuteria

Filtruj
Pokaż na stronę244896
Pokaż na stronę244896

Biżuteria

W tej kategorii odkryjesz piękno bordowego z lekko czerwonym połyskiem granatu, który sam, jak i w połączeniu z innymi kamieniami może stanowić ciekawy akcent Twojej biżuterii. Granat uważany jest za kamień sukcesu, swoim wyglądem przypomina pestki owocu granatu, być może stąd właśnie wzięła się nazwa tego niezwykle twardego i odpornego kamienia. Kobiety, których blask czerwonej barwy podkreśla ich ekspresję, sposób bycia i charakter, urzeknie czar pierścionków i kolczyków w srebrno - granatowej scenerii. W kategorii granat znajdziesz urocze kolczyki z granatem, których noszenie na co dzień z pewnością doda Ci niepowtarzalnego blasku, a z których dostojne piękno wyłuskasz w połączeniu z wieczorową, zwiewną kreacją. Taki granat kamień, podobnie jak diament czy rubin jest też idealny na pierścionki zaręczynowe i zawieszki, utrzymane zarówno w tym klasycznym tonie, jak i eleganckim. Dodadzą kontrastu, podkreślą nienaganny wygląd i dobrze skomponują się z dystyngowanym i biznesowym chłodem garnituru, żakietu czy skórzanej teczki. Granat jednak jest też wyrafinowanym, niezwykle subtelnym dodatkiem. Wyostrzenie jego bordowej czerwieni, w połączeniu z ciepłą barwą żółtego złota wniesie do Twojego designu niezwykle piorunujący efekt. Taki złoty pierścionek z granatem czy nawet kolczyki nie wymagają już dodatkowej oprawy innych drobiazgów. Ich blask olśni Cię całą i sprawi, że nawet skromnie, będzie synonimem prawdziwej elegancji i dobrego smaku. Wybierz więc coś dla siebie z tej kategorii i sprawdź, jak bardzo mocna głębia tego kamienia doda Ci uroku, powabu i czaru. Verona sprawi Ci też piękny zegarek, jak i wyjątkowe kolczyki złote.