×

Dbamy o Twoje dane!

Wiemy, że Twoje dane osobowe są dla Ciebie bardzo ważne, dlatego naszym priorytetem jest przetwarzanie ich ściśle z postanowieniami ustawowymi.
Wszystkie informacje na temat tego jakie dane gromadzimy oraz w jaki sposób je wykorzystujemy znajdziesz w zaktualizowanej Polityce Prywatności.

Biżuteria

Filtruj
Pokaż na stronę244896
Pokaż na stronę244896

Biżuteria

W tej kategorii czeka na Ciebie świat pięknego różowego i czerwonego, delikatnie przechodzącego w odcienie brązu karneolu. Kamień ten szczególnie upodobany był do produkcji biżuterii przez Egipcjan i Ludzi Wschodu. Swoją niepowtarzalną barwą w połączeniu z kruszcami, jak na przykład srebro i metalami szlachetnymi tworzył bowiem godną najpiękniejszych królowych i bogiń Starożytnego Wschodu oprawę. Odnajdowano w nim również ogromne złoża pozytywnej energii, siły, a także właściwości leczniczych, dlatego prawie każdy jubiler obecnie wykorzystuje go nie tylko jako ozdobnika pięknych arcydzieł jubilerskich, ale także jako wartościowego amuletu, wytwarzającego w bliskim kontakcie z Twoim ciałem niezbędną dla Ciebie energię. Chcąc sprezentować bliskiej osobie coś szczególnego i wyjątkowego z pewnością w tej kategorii karneol znajdziesz idealny naszyjnik, będący zarówno talizmanem szczęścia, jak i piękną, naturalną ozdobą. Słowa karneol biżuteria mają więc ze sobą ścisły związek, już dawno bowiem odkryto, jak dobrze ciepła barwa karneolu wtapia się w deseń srebrnej biżuterii, czyniąc ją niezwykłą, ponadczasową i wyjątkową. Takie karneolowe bransoletki z dodatkiem innych kamieni jest też idealnym prezentem dla mamy, ukochanej czy nawet dla nastolatki, która odnajduje się w cieplejszych kolorach jesieni. Do pracy, na uczelnię czy na wyjście wieczorne z przyjaciółmi, karneol będzie dobrze współgrał z klasycznymi, jak i nieco bardziej sportowymi strojami. Dopasuje się jednak także do żakietu, garsonki, a nawet przy odpowiedniej kompozycji dodatków do eleganckiej sukienki i szyfonowej bluzki. Sklep Verona zachwyca też pięknem biżuterii na wyjątkowe okazje znajdziesz tu zarówno pierścionek zaręczynowy dla swojej wybranki, jak i nowoczesne męskie zegarki.