×

Dbamy o Twoje dane!

Wiemy, że Twoje dane osobowe są dla Ciebie bardzo ważne, dlatego naszym priorytetem jest przetwarzanie ich ściśle z postanowieniami ustawowymi.
Wszystkie informacje na temat tego jakie dane gromadzimy oraz w jaki sposób je wykorzystujemy znajdziesz w zaktualizowanej Polityce Prywatności.

Biżuteria

Filtruj
Pokaż na stronę244896
Pokaż na stronę244896

Biżuteria

Jednym z bardziej trafionych pomysłów na prezent, będącym zarazem zaskakującą, jak i uroczą niespodzianką jest biżuteria, wykonana z labradorytu. Ten kamień o niezwykle enigmatycznych kolorach, skrywający w sobie według starej legendy eskimoskiej barwy zorzy polarnej, tworzy niezwykle żywe i ekspresyjne desenie, których nie sposób szukać w innych kamieniach czy minerałach. Jego barwa może być różna od zieleni i błękitu po zadymioną czerń, dlatego biżuteria z labradorytem jest tak niezwykle zróżnicowana i tak fantazyjnie oryginalna w odcieniach i kształtach. W kategorii labradoryt czeka na Ciebie biżuteria pełna apetycznych i zarazem tajemniczych deseni, z których wybierzesz zarówno kolczyki złote, pierścionki, jak i naszyjniki. Wyjątkowa i będąca już z samej nazwy zapowiedzią czegoś niezwykłego i enigmatycznego kolekcja Magia, jest właśnie nieskończonym światem labradorytu, który w postaci kolczyków czy zawieszek może podkreślać naturalne piękno kobiety, dodając jej niezwykle tajemniczej i dziewczęcej aury. To, co Cię urzeknie to z pewnością kolczyki z labradorytem, które także ucieszą, jako prezent każdą obdarowaną nimi osobę. Do nich dopasujesz pierścionek z labradorytem, ale także by nie zaćmiewać ich uroku srebrny, prosty w splocie łańcuszek. Akcent srebra podkreśli jeszcze bardziej enigmę labradorytu, dlatego kamień ten odnajdzie się w szkatułce pełnej srebrnych ozdób i dodatków. Kamień ten ma również właściwości lecznicze, wspomaga walkę z frustracją, jak i nieśmiałością czy niezdecydowaniem. Oprócz biżuterii z kamieniami, Verona prezentuje też eleganckie i pełne dynamizmu zegarki męskie. Wybierz więc z naszych produktów coś idealnego dla siebie, czy bliskiej Ci osoby.  Przekonaj się także, jak pięknie prezentuje się bursztyn, kwarc dymny, albo perły.