×

Dbamy o Twoje dane!

Wiemy, że Twoje dane osobowe są dla Ciebie bardzo ważne, dlatego naszym priorytetem jest przetwarzanie ich ściśle z postanowieniami ustawowymi.
Wszystkie informacje na temat tego jakie dane gromadzimy oraz w jaki sposób je wykorzystujemy znajdziesz w zaktualizowanej Polityce Prywatności.

Biżuteria

Filtruj
Pokaż na stronę244896
Pokaż na stronę244896

Biżuteria

Jeśli to bardziej głębia bezkresnej czerni pasuje do Twojego stylu, to kategoria onyks, jest właśnie dla Ciebie. Znajdziesz tu istne perły biżuterii, czasem nawet tak samo urokliwe jak diamenty, pełne magii niczym obsydian i dostojne jak markazyt. Czarny onyks to bowiem kamień nadający Twojemu stylowi akcentu powagi, elegancji i czaru. Naznaczona czernią przez onyks biżuteria rozświetlana i uzupełniana jest często blaskiem srebra i drobnych cyrkonii, uzyskany w ten sposób przez jubilerów kontrast wydobywa jeszcze bardziej magię i tajemniczość tego kamienia. W tej kategorii znajdziesz jednak także kolczyki z onyksem o śnieżnobiałej barwie. W jubilerstwie bowiem wykorzystywany jest zarówno onyks czarny, jak i biały. Takie kolczyki będą idealne zarówno na wyjątkową okazję, jak i na co dzień. Skradnij więc trochę magii tego kamienia dla siebie i wybierz te najbardziej pasujące do Ciebie ozdoby. W kolekcji znajdziesz także pierścionek z onyksem. Czerń tego kamienia nada Ci wyrazistości i większej ekspresji. Zatopiony w czeluści ogromnego kamienia onyksu pierścionek będzie też idealnym prezentem dla ukochanej. Każda kobieta przed ważnym wyjściem, uroczystą kolacją czy wielkim świętem szuka w swojej kolekcji czegoś, co przykuje uwagę, podkreśli jej elegancję i doda uroku. Onyks z pewnością wart jest takich dni, by lśnić i zaskakiwać swoją urodą. W kolekcjach sklepu Verona znajdziesz prawdziwe arcydzieła jubilerskie, zobacz piękne i sportowe zegarki, albo kolekcje ślubne czy zaręczynowe.