×

Dbamy o Twoje dane!

Wiemy, że Twoje dane osobowe są dla Ciebie bardzo ważne, dlatego naszym priorytetem jest przetwarzanie ich ściśle z postanowieniami ustawowymi.
Wszystkie informacje na temat tego jakie dane gromadzimy oraz w jaki sposób je wykorzystujemy znajdziesz w zaktualizowanej Polityce Prywatności.

Biżuteria

Filtruj
Pokaż na stronę244896
Pokaż na stronę244896

Biżuteria

Alternatywą żółtego, koloru w biżuterii jest białe złoto. Bardziej matowe, stonowane, odpowiednio wykończone może przypominać patynę, albo też srebro. Jest jednak tak samo szlachetne, a w kategorii białe złoto dodatkowo wzbogacone jest brylantowym pyłem drogocennych i niezniszczalnych kamieni. Jeśli szukasz czegoś wyjątkowego, zarówno na prezent, jak i bez okazji, by dopełnić klimatu zarówno codziennych, jak i wieczorowych kreacji to z pewnością w tej kategorii znajdziesz wiele ciekawych i wyjątkowych ozdób. Pierścionki z białego złota są bowiem tak samo idealne, jako zaręczynowe, sprezentowane na gwiazdkę czy podarowane bez okazji jako wyraz najgorętszych uczuć. W białym złocie dobrze czują się brylanty. Harmonia srebrnej kompozycji, podkreślona blaskiem i kunsztem brylantów odznacza się bowiem skromnością i subtelnością. Może podkreślać więc walory mniej zdecydowanych czy nie lubiących się nazbyt afiszować kobiet. Dla kobiet bardziej wyrazistych, lubiących matowy czar białego złota, alternatywą mogą być czarne brylanty, albo dodatek szafiru. Jubilerzy Verona stworzyli kolczyki z białego złota z szafirem i brylantami które są wyrazem nieskazitelnego piękna i czystej elegancji i klasy zarazem. Do kolczyków można skompletować pierścionek, jak i naszyjnik. Do białego złota łatwiej też jest dobrać elegancki zegarek, który w posrebrzanej bransolecie czy zamknięty w eleganckiej, wysadzanej cyrkoniami tarczy będzie idealnie pasował, także na te bardziej wyjątkowe sytuacje.