×

Dbamy o Twoje dane!

Wiemy, że Twoje dane osobowe są dla Ciebie bardzo ważne, dlatego naszym priorytetem jest przetwarzanie ich ściśle z postanowieniami ustawowymi.
Wszystkie informacje na temat tego jakie dane gromadzimy oraz w jaki sposób je wykorzystujemy znajdziesz w zaktualizowanej Polityce Prywatności.

Biżuteria

Filtruj
Pokaż na stronę244896
Pokaż na stronę244896

Biżuteria

Świat biżuterii jest tak fascynujący i tak różnorodny zarazem, że właściwie każdy, mając na uwadze swój styl, upodobania czy potrzeby doboru ozdób do odpowiedniej kreacji będzie zachwycony formami i rozwiązaniami włoskiego wzornictwa. Dobrym przykładem jest tutaj kategoria dwukolorowe złoto, w której brylanty, czy inne szlachetne kamienie osadzone w oprawie żółtego i białego złota tworzą wyjątkowy i bardzo zgrabny efekt. W tej kategorii znajdziesz i wyjątkowy, niezwykle fascynujący i odznaczający się przepychem i wyszukanym gustem pierścionek zaręczynowy. Chłód brylantu i białego złota delikatnie przechodzi w miodowy krąg żółtego złota. Taki pierścionek to piękno, wyrazistość i oryginalność w jednym. Także nieregularne sploty żółtego i białego złota, obrazujące kontrast ognia i wody sprawiają, że złote pierścionki nabierają większej ekspresji, są ponadczasowe i niebanalne w swej formie. Do takiego pierścionka można też dobrać piękne złote kolczyki, w których połączenie dwukolorowego złota z dodatkiem brylantów w formie zawieszek z pewnością ukoronuje każdą ważniejszą w życiu okazję. W takich kontrastowych połączeniach dobrze odnajdują się także diamenty. Ich blask skontrastowany żółtym złotem zawieszki sprawia, że pasują zarówno do łańcuszka wykonanego z białego, jak i żółtego złota. Takie diamentowe zawieszki idealnie zastępują naszyjniki, mogą być jednak również dekoracją codziennego, bardziej eleganckiego stroju. W naszych kolekcjach wybierzesz też dla siebie wyjątkowy, elegancki, jak i sportowy zegarek. Odwiedź więc też inne kategorie sklepu Verony i zasmakuj w gustach włoskich projektantów złotego piękna.