×

Dbamy o Twoje dane!

Wiemy, że Twoje dane osobowe są dla Ciebie bardzo ważne, dlatego naszym priorytetem jest przetwarzanie ich ściśle z postanowieniami ustawowymi.
Wszystkie informacje na temat tego jakie dane gromadzimy oraz w jaki sposób je wykorzystujemy znajdziesz w zaktualizowanej Polityce Prywatności.

Wyprzedaż

Filtruj
Pokaż na stronę244896
Pokaż na stronę244896

Wyprzedaż

Jeśli szukasz czegoś wyjątkowego, a zarazem cieszy Cię niska cena złotej biżuterii to odwiedź kategorię wyprzedaże. W jednym miejscu sklep Verona przygotował dla Ciebie fantastyczne okazje, końcówki kolekcji i wyprzedaże, z których po prostu musisz skorzystać, by cieszyć się blaskiem złota w przystępnej cenie. Złote kolczyki. Idealne na prezent, na poprawę humoru bez okazji, na biglu, zwisające z cyrkoniami czy zdobione innymi kamieniami z pewnością zachwycą każdą kobietę. Tutaj znajdziesz wymarzone kolczyki dla mamy, babci, jak i dla wnuczki czy kuzynki. Nie przepłacaj więc, sprawdź końcówki kolekcji a na pewno znajdziesz urzekające, wykonane w finezyjnym stylu ozdoby. Złote bransoletki. Żółty blask złota w fantastyczny sposób może zdobić przegub kobiecej dłoni, zarówno podczas zwykłych, jak i bardziej uroczystych kolacji czy spotkań. Z dodatkiem cyrkonii, diamentów czy innych kamieni, mogą podkreślać czar sukni ślubnej, jak i zwykłych, codziennych kreacji. W tej kategorii znajdziesz unikalne i charakteryzujące się wyjątkowym stylem ponadczasowe i klasyczne bransoletki. Biżuteria złota to także zawieszki, łańcuszki i naszyjniki. Wybierz dla siebie coś szałowego, coś co założysz na szczególne okazje i coś, co olśni Cię podczas ważnych dni i wydarzeń. Jeśli nie odnajdujesz się w kolorze żółtego złota, to odwiedź kategorię srebro, bądź białe złoto. Szlachetny chłód srebra równie estetycznie i majestatycznie podkreśli Twoją urodę i czar. W kolekcjach Verona znajdziesz także pierścionki zaręczynowe, jak i zegarki.