×

Dbamy o Twoje dane!

Wiemy, że Twoje dane osobowe są dla Ciebie bardzo ważne, dlatego naszym priorytetem jest przetwarzanie ich ściśle z postanowieniami ustawowymi.
Wszystkie informacje na temat tego jakie dane gromadzimy oraz w jaki sposób je wykorzystujemy znajdziesz w zaktualizowanej Polityce Prywatności.

Pierścionek zaręczynowy

Idealny pierścionek zaręczynowy

Idealnym pierścionkiem zaręczynowym jest ten z brylantem. To nie wyłącznie moda. Diament, jako najczystszy i najtrwalszy z kamieni jest doskonałym symbolem równie trwałych i czystych uczyć. Tradycja ofiarowywania ukochanej pierścionka zaręczynowego wywodzi się z XV wieku, kiedy to w 1477 roku austriacki Arcyksiążę Maksymilian podarował swojej narzeczonej Marii Burgundzkiej pierścionek z diamentem.
Klasyczny pierścionek zaręczynowy to ten jednokamieniowy, tzw. chaton, o prostej, czystej formie, z kamieniem o dowolnej masie, osadzonym w delikatnym koszyczku. Współczesny design pozwala jednak na dopasowanie wzoru odpowiadającego upodobaniom osoby obdarowywanej. Stąd w ofercie marki VERONA znajdziecie Państwo pierścionki z jednym lub wieloma kamieniami.