×

Dbamy o Twoje dane!

Wiemy, że Twoje dane osobowe są dla Ciebie bardzo ważne, dlatego naszym priorytetem jest przetwarzanie ich ściśle z postanowieniami ustawowymi.
Wszystkie informacje na temat tego jakie dane gromadzimy oraz w jaki sposób je wykorzystujemy znajdziesz w zaktualizowanej Polityce Prywatności.

Bransoletki

Filtruj

Bransoletki

Nie wiesz, co podarować swojej ukochanej na prezent? Szukasz czegoś zmysłowego i delikatnego dla przyjaciółki czy koleżanki z pracy? Odwiedź kategorię bransoletki, a różnorodność wzorów i fasonów z pewnością ułatwi Ci właściwy wybór prezentu. Bransoletki są idealnym dodatkiem zarówno codziennego stroju, jak i podkreśleniem wyjątkowości poszczególnych ważnych dni i okazji. W tej kategorii urzeknie Cię złota bransoletka, której czar i urok dopełni ślubnej, sylwestrowej, jak i balowej kreacji. Taka bransoletka to idealny więc prezent da przyszłej żony, dziewczyny czy narzeczonej. Dla bardziej skromnych kobiet idealne będą bransoletki o prostej i cienkiej formie. Lubiące przyciągać innych wzrok kobiety ucieszą się z ażurowej, miedzianej, albo złotej o finezyjnym wzorze szerokiej bransoletki. Pełna czaru są także bransoletki ze srebra, zdobione szczodrze markazytami czy pomarańczem koralu. Taka bransoletka dopełni niezwykle eleganckiego i biznesowego stroju, ucieszy też w prezencie gwiazdkowym czy walentynkowym. Kobiety często szukają małego dodatku, będącego  niebanalnym uzupełnieniem ich kreacji. Wyjątkowa na takie okazje jest srebrna bransoletka o rodowanym wykończeniu. Jej finezyjne i niezwykle nowoczesny splot zastąpi sportowy zegarek, a także idealnie dopasuje się do bieli eleganckiej bluzki, czy powagi czarnej kreacji. Do kompletu możesz dobrać też z innej kolekcji naszyjnik. Na prezent dobierzesz też biżuterię z pozostałych kategorii. Odwiedź między innymi zegarki, albo diament, by wybrać dla ukochanej coś naprawdę szczególnego.