×

Dbamy o Twoje dane!

Wiemy, że Twoje dane osobowe są dla Ciebie bardzo ważne, dlatego naszym priorytetem jest przetwarzanie ich ściśle z postanowieniami ustawowymi.
Wszystkie informacje na temat tego jakie dane gromadzimy oraz w jaki sposób je wykorzystujemy znajdziesz w zaktualizowanej Polityce Prywatności.

Kolczyki

Filtruj
Pokaż na stronę244896
Pokaż na stronę244896

Kolczyki

Kolczyki od najmłodszych lat są ciekawym i zmysłowym akcentem kobiecej biżuterii. Odwiedź kategorię kolczyki, jeśli szukasz prezentu dla małej dziewczynki, dojrzałej kobiety, a także dla starszej, wciąż eleganckiej damy. Dzięki różnym stylom i aranżacjom, znajdziesz tu kolczyki złote na sztyfcie w formie zwiewnych kwiatków, drobnych kuleczek czy zwisające w formie kaskad, łezek czy geometrycznych, bardzo wdzięcznych i kobiecych kształtów. Otaczaj się pięknem i magią naturalnych kamieni i wybierz dla siebie w klasycznej prostocie, jak i w przepychu elegancji kolczyki srebrne. W kategorii tej znajdziesz też idealny prezent dla małych dziewczynek. Na pierwsze, wyjątkowe ozdoby wybieraj kolczyki ze złota. Jako prezent komunijny czy urodzinowy idealne będą też owinięte w złote formy kolczyków diamenty. W kategorii tej znajdziesz także rubiny, jak i brylanty. Także dla mamy, czy babci znajdziesz kolczyki ze srebra i złota. Ciekawe są zwłaszcza te w formie orientalnych wzorów, podkreślone blaskiem granatowej emalii. Także w tej kategorii znajdziesz idealny prezent dla swojej przyszłej żony. Wyszukane piękno blasku perły, diamentów czy brylantów otoczone blaskiem złota czy srebra, z pewnością dopełnią czaru pięknej sukni ślubnej. W innych kategoriach Verony dopasujesz do nich naszyjnik i bransoletkę. Taki komplet z pewności ucieszy Twoją wybrankę. W innych kolekcjach wybierzesz także pierścionki zaręczynowe z dodatkiem brylantu czy diamentowej poświaty. Z okazji Świąt czy imienin odwiedź także zegarki damskie, by sprezentować jej czar profesjonalizmu w eleganckiej i ponadczasowej oprawie.