×

Dbamy o Twoje dane!

Wiemy, że Twoje dane osobowe są dla Ciebie bardzo ważne, dlatego naszym priorytetem jest przetwarzanie ich ściśle z postanowieniami ustawowymi.
Wszystkie informacje na temat tego jakie dane gromadzimy oraz w jaki sposób je wykorzystujemy znajdziesz w zaktualizowanej Polityce Prywatności.

Naszyjniki

Filtruj

Naszyjniki

Podaruj wyjątkowej kobiecie odrobinę klasyki, elegancji i zwiewnego tonu w postaci pięknego naszyjnika z kolekcji Verony. W tej kategorii zaskoczy Cię niezwykła finezja, poczucie dobrego stylu i unikalne połączenie romantyki z ponadczasowością. Zarówno złoty naszyjnik, jak i wykonany z tafli chłodnego srebra ucieszy Twoją ukochaną i ozdobi ją podczas szczególnych okazji w wyjątkowy sposób. W tej kategorii znajdziesz naszyjniki ze złota, jak i ze srebra. Z dodatkiem kamieni czy ażurowych form naszyjniki będą dopełnieniem wieczorowej sukni, głębszego dekoltu czy eleganckiej garsonki. Jeśli wybrałeś dla niej pierścionek zaręczynowy czy piękne kolczyki, to dobierz do kompletu naszyjnik ze srebra, albo ze złota. Kobiety lubią blask harmonijnej i pasującej do siebie biżuterii. Zagustuj w kolekcji Magia, Rialto, Bianca, albo Isabel i do kompletu dobierz kolczyki, bransoletkę, albo pierścionek. Także naszyjnik srebrny w formie serca czy unikalnych i niezwykle oryginalnych form będzie idealnym prezentem walentynkowym czy urodzinowym, jak i ukoronowaniem zakończenia roku szkolnego Twojej córki. Jeśli szukasz bardziej wyrafinowanych ozdób dla niej, to odwiedź kategorię brylant. Urzekną Twoją ukochaną tam zawieszki, wisiorki czy pierścionki, których czar otuli ją podczas szczególnych okazji. Dla siebie znajdziesz także coś ciekawego i odpowiedniego Zajrzyj do kategorii zegarki męskie, łańcuszki i zawieszki.