×

Dbamy o Twoje dane!

Wiemy, że Twoje dane osobowe są dla Ciebie bardzo ważne, dlatego naszym priorytetem jest przetwarzanie ich ściśle z postanowieniami ustawowymi.
Wszystkie informacje na temat tego jakie dane gromadzimy oraz w jaki sposób je wykorzystujemy znajdziesz w zaktualizowanej Polityce Prywatności.

Pierścionki

Filtruj
Pokaż na stronę244896
Pokaż na stronę244896

Pierścionki

Jeśli szukasz pierścionka zaręczynowego, bądź idealnego na prezent urodzinowy czy gwiazdkowy, to koniecznie odwiedź tę kategorię. Finezja dobrego smaku i artystyczny zmysł włoskich jubilerów z pewnością wpasują się w gust Twojej dziewczyny, żony czy narzeczonej. W tej kategorii znajdziesz zarówno pierścionki ze złota, jak i ze srebra, z dodatkiem naturalnych i drogocennych kamieni. Dzięki temu znajdziesz tu prezent zarówno na imieniny, urodziny, rocznicę ślubu, ale także idealny pierścionek zaręczynowy. Odnajdziesz tu bowiem zarówno złoty pierścionek, którego niezaprzeczalną i największą ozdobą jest brylant, jak i srebrny pierścionek z dodatkiem zmysłowej i niezwykle romantycznej perły. Niezwykle czarujące, utrzymane w kobiecym i nowoczesnym stylu są pierścionki złote z perłą i cyrkoniami. Żółta poświata złota kontrastuje mocno i igra z chłodnym blasku brylantów, a wszystko stonowane jest niewinnością różowej perły. Sprawdź w tej kategorii inne zaskakujące, ciekawe i zmysłowe połączenia różnych kamieni z dodatkiem złota i srebra. I wybierz coś dla ukochanej osoby. Kobiety uwielbiają nosić pierścionki, kolczyki złote czy bransoletki. Biżuteria bowiem w każdym wydaniu wpisana jest w codzienny wygląd eleganckiej i zmysłowej kobiety. Na mniejsze okazje możesz więc sprezentować zarówno przyjaciółce, siostrze czy ukochanej kobiecie pierścionki srebrne. W tej kategorii znajdziesz pierścionki z perłą, cyrkonią czy nawet apetycznym bursztynem. Jeśli Twoja ukochana uwielbia zegarki, to odnajdź coś eleganckiego czy klasycznego dla niej z produktów marki Bresil. Ponadczasowość i profesjonalizm zegarków z pewnością ją urzecze i zaskoczy.