×

Dbamy o Twoje dane!

Wiemy, że Twoje dane osobowe są dla Ciebie bardzo ważne, dlatego naszym priorytetem jest przetwarzanie ich ściśle z postanowieniami ustawowymi.
Wszystkie informacje na temat tego jakie dane gromadzimy oraz w jaki sposób je wykorzystujemy znajdziesz w zaktualizowanej Polityce Prywatności.

Zawieszki

Filtruj

Zawieszki

Nie ma chyba bardziej urzekającego, romantycznego i udanego prezentu dla kobiety jak zmysłowa i urocza zawieszka. Dodana do łańcuszka, rzemyka, czy bransoletki zdobi bowiem kobietę zarówno na co dzień, jak i podczas wyjątkowych okazji. Kategoria zawieszki to kraina więc wspaniałych prezentów walentynkowych, bożonarodzeniowych czy urodzinowych. Oferowane zawieszki srebrne, jak i złote z pewnością spodobają się każdej kobiecie. Srebrne ażurowe czy pełne serce to romantyzm w pełnym wydaniu. Z takim sercem na pięknym łańcuszku każde Walentynki, jak i urodziny nabiorą zupełnie innego wymiaru. Zawieszka srebrna dobrze prezentuje się nie tylko na łańcuszku, ale także na rzemyku, wstążeczce czy ozdobnych żyłkach. Możesz więc do kompletu dołączyć kilka opcji, by Twoja kobieta mogła każdego dnia wyglądać nieco inaczej. Ażurowe serce to jednak nie jedyna propozycja tej kategorii. Znajdziesz tu bowiem także złote serca, czy piękne rubinowe i onyksowe klejnoty, których czar i majestat podkreśli powagę i uroczystość różnych życiowych sytuacji. Zarówno zawieszka ze srebra, jak i ze złota skompletowana jest z kolczykami. Jeśli Twoja dziewczyna lubi otaczać się wyjątkowym pięknem harmonijnej całości, to w tej kategorii znajdziesz kilka takich propozycji. Zagustuj w barokowej poświacie korala, romantycznych orientalnych deseniach czy niezwykle majestatycznych formach i sprezentuj swojej ukochanej komplet biżuterii zawieszki i kolczyków. Zawieszki często zastępują również naszyjniki. Są bardziej stonowane, delikatne, a przy tym dodają niezwykle kobiecego wyglądu. Na szczególne okazje wybierz brylanty czy rubiny. W kształcie serca czy zwiewnej kuli z pewnością dobrze wkomponują się w elegancki, jak i bardziej świąteczny design.