×

Dbamy o Twoje dane!

Wiemy, że Twoje dane osobowe są dla Ciebie bardzo ważne, dlatego naszym priorytetem jest przetwarzanie ich ściśle z postanowieniami ustawowymi.
Wszystkie informacje na temat tego jakie dane gromadzimy oraz w jaki sposób je wykorzystujemy znajdziesz w zaktualizowanej Polityce Prywatności.

Prezenty

Filtruj
Pokaż na stronę244896
Pokaż na stronę244896

Prezenty

Dla kobiet lubiących naturalny i pełen ciepła kolor kamieni niewątpliwie interesująca będzie kategoria agat. Zmysłowa, niezwykle romantyczna i zwiewna biżuteria, łapiąca wiosenne promienie słońca, będąca zarówno pożegnaniem jesieni, jak i wspomnieniem upalnego lata ozdobi w niezwykły sposób każdą kobietę. Agat to kamień, którego właściwości lecznicze i magiczne odnajdzie nie jedna kobieta. Zrób więc prezent bliskiej Ci osobie, wybierz pierścionek z agatem, albo ciekawe, niezwykle oryginalne kolczyki. Na pochmurne dni, do ciemnego stroju, jak i letniej kreacji idealne będą agatowe korale w czerwonej tonacji. W łososiowym, białym czy ciemnym kolorze idealnie dopełnią wizerunku i skomponują się ze srebrnymi i złotymi ozdobami. Biżuteria z agatem to także urzekające i pełne magii wisiorki, jak i bransoletki. W poświacie srebra z dodatkiem kryształu górskiego czy fluorytu barwa agatu zyskuje jeszcze ciekawszego efektu. Także dla kobiet, które lubią złoto, agat może uzupełniać w postaci korali i bransoletek pozostałą biżuterię. Dodany do złotych kolczyków czy pierścionka z pewnością ożywi i rozweseli Twój image. Wybierz więc czarujący prezent w toni łososiowego agatu i spraw nim radość bliskiej Ci osobie. Verona spełni także najskrytsze marzenia Twojej ukochanej. W innej kategorii wybierz dla niej urzekające i pełne czaru pierścionki zaręczynowe, zatopione w blasku brylantów czy diamentów. Znajdziesz też tutaj elegancki, jak i sportowy zegarek męski, którego ponadczasowa forma będzie harmonizować z eleganckim, jak i luźniejszym strojem.