×

Dbamy o Twoje dane!

Wiemy, że Twoje dane osobowe są dla Ciebie bardzo ważne, dlatego naszym priorytetem jest przetwarzanie ich ściśle z postanowieniami ustawowymi.
Wszystkie informacje na temat tego jakie dane gromadzimy oraz w jaki sposób je wykorzystujemy znajdziesz w zaktualizowanej Polityce Prywatności.

Prezenty

Filtruj

Brak produktów odpowiadających zapytaniu.

Prezenty

W blasku żółtego czy białego złota, każda kobieta prezentuje się klasycznie i ponadczasowo. Dlatego ta kategoria złoto jest szczególnie pomocna dla szukających ciekawych i wyjątkowych prezentów. Znajdziesz tu bowiem wszystko, czym otacza się prawdziwa, elegancka kobieta, a iście włoski zmysł do odnajdywania nieskazitelnego piękna będzie gwarancją spełnionych i pełnych radości prezentów. Złote kolczyki. Idealne na prezent dla mamy, babci czy ukochanej kobiety. Ucieszą także w prezencie urodzinowym córkę i przyjaciółkę. Finezja kształtów i doboru wyszukanych kamieni sprawia, że kolczyki w tej kategorią urzekną Cię dobrym smakiem i gustem. Złote pierścionki. Okazji do sprezentowania złotych pierścionków może być znacznie więcej, niż tylko zaręczyny. Kobiety uwielbiają bowiem blask kamieni otoczony złotym ringiem. Wybierz z tej kategorii złoty pierścionek z blaskiem brylantu, czerwienią rubinu czy niewinnością białej perły. Podaruj jej go na urodzony, walentynki czy Święta Wielkanocne. Złote bransoletki. Do kompletu dobierzesz dla niej także złote bransoletki, zwłaszcza dla kobiet nie lubiących nosić zegarków. Odnajdź zarówno te cieńsze, jak i grubsze bransoletki, których czar odkryje kobieta podczas szczególnych i wyjątkowych okazji. Złota biżuteria to urok także łańcuszków, naszyjników i zawieszek. Odnajdź więc ponadczasowe piękno w tych ozdobach. Na pierścionki zaręczynowe wybieraj złoto białe, którego blask wzmocni błysk brylantu, lub cyrkonii. Eleganckie i sportowe zegarki męskie odnajdziesz także w sklepie Verona. Zobacz jakie modele skrywa włoska marka Bresil.