×

Dbamy o Twoje dane!

Wiemy, że Twoje dane osobowe są dla Ciebie bardzo ważne, dlatego naszym priorytetem jest przetwarzanie ich ściśle z postanowieniami ustawowymi.
Wszystkie informacje na temat tego jakie dane gromadzimy oraz w jaki sposób je wykorzystujemy znajdziesz w zaktualizowanej Polityce Prywatności.

Ślub

Filtruj
Pokaż na stronę244896
Pokaż na stronę244896

Ślub

Sklep Verona to fantastyczny, pełen prawdziwych skarbów i ozdób świat ślubnej biżuterii. Znajdziesz tu między innymi pierścionki zaręczynowe, komplety dla panny młodej, jak i obrączki zarówno z żółtego, jak i białego złota. Koniecznie odwiedź więc kategorię obrączki białe złoto i odkryj nieskazitelne piękno, wymowny czar i zarazem klasyczną prostotę w szlachetnym kruszcu. W kategorii ślub białe złoto znajdziesz obrączki, zarówno o imponujących rozmiarach, jak i całkiem skromne, wykonane z białego złota. Satynowane, matowane, piaskowane czy polerowane z dodatkiem drogocennych kamieni zaskakuje swym idealnym i niezwykle dostojnym efektem końcowym. Obrączka z białego złota jest niezaprzeczalnym symbolem wielkiej i głębokiej miłości. Styl i design obrączek, które znajdziesz w tej kategorii, to efekt łączenia starannego wykonania z lekkością i czarem brylantów czy diamentów, zamkniętych w niebanalnych, finezyjnych czy bardzo klasycznych wzorach. Brylanty czy diamenty są tym romantycznym i wręcz królewskim elementem każdej obrączki. Ich ponadczasowość może symbolizować więc udany i długotrwały związek małżeński. W tej kategorii obrączki wykonane są ze złota o dwóch próbach – 0, 333 i wyższej 0,585. Bogactwo trendów, wzorów czy rodzajów złota powoduje, że w tej kolekcji każda przyszła para nowożeńców odnajdzie swój styl i smak. Na ten wyjątkowy dzień panowie w kolekcjach Verony mogą dobrać też eleganckie zegarki męskie. Wyraź więc siebie w urzekający sposób z kolekcją Verona przy każdej ważnej dla Ciebie okazji!