×

Dbamy o Twoje dane!

Wiemy, że Twoje dane osobowe są dla Ciebie bardzo ważne, dlatego naszym priorytetem jest przetwarzanie ich ściśle z postanowieniami ustawowymi.
Wszystkie informacje na temat tego jakie dane gromadzimy oraz w jaki sposób je wykorzystujemy znajdziesz w zaktualizowanej Polityce Prywatności.

Ślub

Filtruj
Pokaż na stronę244896
Pokaż na stronę244896

Ślub

Jeśli szukacie ponadczasowych, wyjątkowych i szlachetnych obrączek ślubnych, to z pewnością w kategorii ślub znajdziecie wiele ciekawych form i fasonów, z których z łatwością dobierzecie pasującą do waszego stylu biżuterię ślubną. W tej kategorii ślub urzeknie Was i jednocześnie rozkocha czar i z charakterystyczną świeżością blask żółtego złota. Miodowa farba gładkich, albo przeplatanych fantazyjnym wzorem obrączek z pewnością jest symbolem szlachetności, klasyki i ponadczasowości. Wybierzcie więc złote obrączki z Veroną, by czar włoskiego designu, połączony z nutką klasyki urzekał Was przez całe życie. W kategorii znajdziecie złote obrączki, wykonane zarówno ze złota próby 0,333, jak i bardziej szlachetnego złota o próbie 0,585. Złota obrączka może mieć także przeróżny fason. W naszej kategorii znajdziesz te o fantazyjnych wzorach, gładkie z charakterystycznym dla złota połyskiem, piaskowe, matowe czy satynowane. Każdy styl, jak i każdy wzór cechuje się nieskazitelnym pięknem. Obrączki mogą jednak być bardziej skromne i delikatne, jak i z dodatkiem drogocennych kamieni odznaczające się wielkim przepychem i ekspresją. Sklep Verona to także czar innych ozdób, znajdziesz tutaj między innymi piękny i romantyczny bursztyn, czy inne zarówno naturalne, jak i szlachetne kamienie. Także do sukni ślubnej dobierzesz piękne dodatki – naszyjnik, kolczyki czy bransoletki. Urzeknie Cię też z pewnością piękny i elegancki zegarek damski firmy Breil, jak i bardziej sportowe, stworzone dla prawdziwych mężczyzn modele.