×

Dbamy o Twoje dane!

Wiemy, że Twoje dane osobowe są dla Ciebie bardzo ważne, dlatego naszym priorytetem jest przetwarzanie ich ściśle z postanowieniami ustawowymi.
Wszystkie informacje na temat tego jakie dane gromadzimy oraz w jaki sposób je wykorzystujemy znajdziesz w zaktualizowanej Polityce Prywatności.

Zakupy online

Zamów już teraz biżuterię Verona!

Dokładamy wszelkich starań, aby zakupy dokonywane w sklepie internetowym Verona.pl były komfortowe na każdym etapie procesu zakupowego.

Zamów biżuterię Verona!
- darmowa dostawa na terenie Polski
- realizacja wysyłek nawet od 48h
- wymiana lub możliwość zwrotu biżuterii do 30 dni
- darmowe zwroty
- gwarancja bezpieczeństwa zakupów i ochrony prywatności

 

Gwarancja jakości

Dokładamy wszelkich starań, aby zakupy dokonywane w sklepie internetowym Verona.pl były dla Państwa komfortowe na każdym etapie procesu zakupowego. Biżuteria oferowana Państwu w Sklepie Internetowym Verona niezależnie od wartości kruszcu i kamieni szlachetnych – a więc niezależnie od ceny konkretnego wzoru – jest najwyższej jakości. Dlatego na przykład jakość każdego brylantu z naszej oferty jest poświadczona Certyfikatem autentyczności Verona, a wybrane większe brylanty (powyżej masy 0,25 ct) posiadają dodatkowo także certyfikaty międzynarodowych instytutów gemmologicznych IGI lub GIA.
W trosce o swoich Klientów gwarantujemy obsługę na najwyższym poziomie. Zapraszamy do kontaktu z naszym Doradcą Klienta w razie jakichkolwiek wątpliwości.

 

Formy płatności

  • Opłata przy odbiorze – płatność gotówką przy odbiorze przesyłki od kuriera - realizowane maksymalnie do kwoty 4999 zł
  • Przelew online - za pośrednictwem Przelewy24
  • Karta płatnicza
  • PayPal

 

Czas dostawy

Przy każdym produkcie podajemy informację dotyczącą typowego terminu realizacji zamówienia. W przypadku biżuterii z brylantami i kamieniami o konkretnej, rzadkiej charakterystyce, czas oczekiwania może ulec wydłużeniu. Jeżeli czas realizacji mógłby być dłuższy niż podany, poinformujemy o tym telefonicznie lub mailowo, w celu potwierdzenia aktualności zamówienia.