×

Dbamy o Twoje dane!

Wiemy, że Twoje dane osobowe są dla Ciebie bardzo ważne, dlatego naszym priorytetem jest przetwarzanie ich ściśle z postanowieniami ustawowymi.
Wszystkie informacje na temat tego jakie dane gromadzimy oraz w jaki sposób je wykorzystujemy znajdziesz w zaktualizowanej Polityce Prywatności.

Zaręczyny

Filtruj
Pokaż na stronę244896
Pokaż na stronę244896

Zaręczyny

W diamentowym blasku błyszczeć będzie prawie każda kobieta. Także same zaręczyny odznaczą się bardziej świątecznym i szczególnym nastrojem, jeśli podarujesz jej złoty pierścionek z diamentami. Diamenty są bardzo wdzięcznymi kamieniami. Ich czar pozostaje niezmienny nawet po wielu latach, są symbolem piękna, dostojności, bogactwa i wyszukanego smaku. Zamknięte w różne formy zdobią palce, przeguby dłoni, dekolty czy uszy kobiety, zarówno tylko w swoim blasku, jak i w towarzystwie innych kamieni. Jubiler Verona skomponował dla Ciebie między innymi pierścionek w którym głębia szafirowych oczek odbija się w nieprzemijalnym blasku diamentów. Takie pierścionki z diamentami podkreślają wyjątkowy charakter ważnych dni i to nie tylko zaręczyn, także rocznic, ślubu czy nawet urodzin. W wyrafinowanym stylu prezentuje się także pierścionek – obrączka, stworzony z blasku diamentów i dwukolorowego złota. Taki pierścionek podkreśli urodę każdej kobiety i odznaczy się ponadczasowością i klasyką dobrego stylu. Poczuj magię także innych ozdób sklepu Verona, wybierz dla swojej ukochanej piękny naszyjnik, a także zobacz jakie nowości kryje dla niej kategoria zegarki damskie.