×

Dbamy o Twoje dane!

Wiemy, że Twoje dane osobowe są dla Ciebie bardzo ważne, dlatego naszym priorytetem jest przetwarzanie ich ściśle z postanowieniami ustawowymi.
Wszystkie informacje na temat tego jakie dane gromadzimy oraz w jaki sposób je wykorzystujemy znajdziesz w zaktualizowanej Polityce Prywatności.

Zaręczyny

Filtruj
Pokaż na stronę244896
Pokaż na stronę244896

Zaręczyny

Jeśli szukasz pierścionka zaręczynowego dla swojej wybranki, to odwiedź kategorię zaręczyny żółte złoto, gdzie czar i ciepło żółtej barwy miodu podkreśli blask i chłód diamentów czy brylantów. Wybór pierścionka zaręczynowego jest bardzo ważny. Nie tylko bowiem będzie towarzyszył kobiecie przez całe życie, ale powinien pasować tez do koloru obrączki. Dlatego Verona w swojej kolekcji przygotowała pierścionki zaręczynowe złote, zarówno w kolorze białym, jak i tradycyjnym żółtym. Jeśli kobieta rozmiłowana jest w żółtym, ciepłym kolorze złota, to być może przypadnie jej do gustu piękny, wysadzany szafirami i diamentami złoty pierścionek zaręczynowy. Jego czar skryty w mnóstwie małych diamentów i szafirów podkreśla spokojny i ciepły ton żółtego złota. Stworzony z pasji do estetyki i piękna pierścionek spodoba się każdej kobiecie. Wiele kobiet uważa, że z żółtym złotem pierścionków czy obrączek kłóci się wybierane na co dzień w biżuterii srebro. Jednakże w szafirowej scenerii, zarówno srebrna bransoletka, zawieszka czy inny pierścionek będzie się odważnie, ale też harmonijnie komponować. Na szczególne okazje warto blask szafiru wzmocnić złotymi kolczykami i zawieszką, co podkreśli nienaganną prezencję, klasę i elegancję każdej kobiety. Odwiedź kategorię złoto i zobacz, jakie jeszcze propozycje pierścionków na ten wyjątkowy dzień dla Twojej ukochanej skrywa sklep Verona.