×

Dbamy o Twoje dane!

Wiemy, że Twoje dane osobowe są dla Ciebie bardzo ważne, dlatego naszym priorytetem jest przetwarzanie ich ściśle z postanowieniami ustawowymi.
Wszystkie informacje na temat tego jakie dane gromadzimy oraz w jaki sposób je wykorzystujemy znajdziesz w zaktualizowanej Polityce Prywatności.

Zaręczyny

Filtruj
Pokaż na stronę244896
Pokaż na stronę244896

Zaręczyny

Jeśli szukasz wyjątkowego, jedynego w swoim rodzaju pierścionka zaręczynowego, to kategoria nowości w pełni odkryje przed Tobą nowe odsłony diamentów i kamienni szlachetnych. Pierścionki z diamentami od lat wybierane są jako te zaręczynowe, świadczące o wyjątkowości okazji i uczuciach mężczyzny. Co jednak powiedziałabyś na odrobinę nowoczesności i szaleństwa? Pierścionek z diamentem, a raczej z wieloma diamentami, okalającymi brązowy kwarc dymny, lazur topazu czy fiolet ametystu to niezaprzeczalna kwintesencja wyszukanego smaku, elegancji i z pewnością niezwykłej ekspresji. Od jakiegoś czasu prezentem zaręczynowym są także kolczyki z diamentami, albo piękne naszyjniki, swoim bogactwem przypominające piękne królewskie kolie. Jeśli Twoja wybranka niechętnie nosi pierścionki, bądź chcesz jej sprezentować cały komplet biżuterii to wybierz diamenty, albo najpiękniejsze kamienie świata – majestatyczne i zarazem romantyczne brylanty. Otulony miękkim złotem brylant, z pewnością będzie ukoronowaniem tego najważniejszego dnia w życiu każdej kobiety. W kategorii nowości znajdziesz też bransoletki. To idealny dodatek dla kobiet nie odmierzających w standardowy sposób czasu i lubiących charakterystyczny, szlachetny brzęk na przegubie dłoni. Złoto jest ponadczasowe i unikalne. Matowe, błyszczące lśniące żółtą czy białą barwą. Zasmakuj w biżuterii Verona i odnajdź piękne diamenty, jak i inne kamienie, by cieszyć się ich blaskiem przez długie lata.