×

Dbamy o Twoje dane!

Wiemy, że Twoje dane osobowe są dla Ciebie bardzo ważne, dlatego naszym priorytetem jest przetwarzanie ich ściśle z postanowieniami ustawowymi.
Wszystkie informacje na temat tego jakie dane gromadzimy oraz w jaki sposób je wykorzystujemy znajdziesz w zaktualizowanej Polityce Prywatności.

Zegarek Breil

TC30836-S0S00-INOEMO-000

TC30836-S0S00-INOEMU-VER-TW0995

549 PLN

Szczegóły

Dla miłośników włoskiego stylu w lekkim wydaniu. Wieloletnia tradycja pozwala firmie BREIL tworzyć wyjątkowe zegarki, w których kunszt formy łączy się z niezwykłą starannością wykonania.

Rodzaj mechanizmu: kwarcowy
Typ zegarka: męski
Kształt koperty: okrągły (średnica 42 mm)
Wykonanie koperty: stal szlachetna
Kolor tarczy: czarny
Funkcje: data, chronograf, tachymetr
Szkło: mineralne
Wodoodporność: 100 m
Bransoleta: poliwęglan uzupełniony metalowym częściami
Typ zapięcia: zatrzaskowe
Gwarancja: 2 lata
Zegarek o bardzo lekkiej konstrukcjiMarka BREIL należy do włoskiej Binda Group – grupy kapitałowej, będącej w branży zegarkowej od 1906 roku.

BREIL zawsze był znany z innowacyjnych produktów i ciekawych kampanii. Oryginalne wartości marki – wytrzymałość i niekonwencjonalne kształty zegarków - na przestrzeni lat stały się ikoną BREIL’a. BREIL jest pełen organicznych kształtów, nowoczesnych linii skierowanych bezpośrednio do mężczyzn i kobiet o silnych osobowościach. Zegarki BREIL wykonane są w większości ze stali szlachetnej.

Strona producenta
Czytaj więcejRead less

Recenzje

Doradca klienta

Skontaktuj się z nami.

Nasi Doradcy są do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 16.00. 

Doradca Klienta Verona.pl

tel.: 48 61 861 12 97,
e-mail: kontakt@verona.pl

Bezpieczne zakupy online!

30 dni na darmowy zwrot lub wymianę.

Czasami trudno trafić z wyborem biżuterii, zwłaszcza, gdy kupujemy ją na prezent. Dlatego wszystkie zakupy na VERONA.pl - z wyjątkiem produktów grawerowanych - podlegają wymianie lub zwrotowi aż do 30 dni od daty otrzymania przesyłki, na nasz koszt! Skontaktuj się z nami, a my zlecimy firmie kurierskiej odbiór przesyłki pod wskazanym adresem.

Przesyłka powinna być oznaczona dopiskiem „Wymiana” lub „Zwrot”. Uprzejmie prosimy o dokładne zaklejenie paczki. Jeśli wolisz wysłać paczkę osobiście, zwrócimy Ci koszt przesyłki - według cennika Poczty Polskiej, dla paczki poleconej priorytetowej.