×

Dbamy o Twoje dane!

Wiemy, że Twoje dane osobowe są dla Ciebie bardzo ważne, dlatego naszym priorytetem jest przetwarzanie ich ściśle z postanowieniami ustawowymi.
Wszystkie informacje na temat tego jakie dane gromadzimy oraz w jaki sposób je wykorzystujemy znajdziesz w zaktualizowanej Polityce Prywatności.

Zegarki

Filtruj

Brak produktów odpowiadających zapytaniu.

Zegarki

Dla tych, co lubią odmierzać czas w niebanalnej i fantazyjnej formie, sklep Verona przygotował kategorię Zegarki, gdzie stworzone z pasji i zamiłowania do elegancji i piękna modele trafią z pewnością w każdy męski, jak i damski gust. Nie tylko więc sama tarcza zegarka jest jego ozdobą, częściej bowiem skórzany czy pozłacany pasek może dla Pań zastępować bransoletkę, a dla Panów być naturalnym zdobnikiem dłoni. Niezwykle imponujące, wykonane z przepychem i rozmachem są zegarki złote. Choć nie tylko należy upatrywać w nich jedynie samego piękna i kunsztu wykonania. Złoty zegarek charakteryzuje się wytrzymałością i powiewem luksusu, często więc wybierany jest, jako prezent na jubileuszowe okazje. Przeciwieństwem złota, ale z pewnością również odpowiednikiem piękna i elegancji są zegarki męskie firmy Bresil, zaprojektowane w czarnym designie chromu, stali chirurgicznej, przy wykorzystaniu nowoczesnych rozwiązań zegarmistrzowskich. Taki zegarek, o męskim, sportowym wyglądzie ze względu na swoją uniwersalność dobrze komponuje się zarówno w codziennym, jak i okazjonalnym wydaniu. Sprawdź w kategorii zegarki, co jeszcze dla Twojego prawdziwego mężczyzny przygotowała firma Bresil, łącząc dobry smak, styl i ponadczasowość w swojej klasie. Co, jeśli chodzi o zegarki damskie w tej kategorii przygotował sklep Verona? Dopasowanie zegarka do własnego stylu, upodobań czy nawet charakteru jest bardzo indywidualną kwestią. Cała biżuteria musi być idealnie skomponowana, zarówno pierścionek, wisiorek, jak i zegarek muszą więc do siebie pasować. Zegarek damski to nie tylko już bowiem skromna tarcza zatrzaśnięta w ozdobnej bransolecie. To także skórzane, bardziej sportowe paski, czy ogromne busole, nadające mocnego akcentu kobiecemu wyglądowi. Odnajdź więc swój styl w pięknych zegarkach Verony i dopasuj do siebie ten właściwy zarówno z tych bardziej sportowych, bądź z tych eleganckich.