Idealna na prezent

Biżuteria Verona powstała z miłości do biżuterii i potrzeby dzielenia się niezapomnianymi emocjami. Pierwsze “Kocham Cię”, wspólne rocznice, narodziny dziecka, imieniny, urodziny i wszystkie osobiste momenty pomiędzy. Szlachetne piękno biżuterii pozwala na zawsze zatrzymać magię ulotnych chwil. Starannie wyselekcjonowane wzory zachwycają swoim ponadczasowym stylem i stają się częścią rodzinnej historii.

W Veronie szekspirowska historia miłosna splata się z klasycznym, włoskim charakterem i rodzinnością. We współczesnej dobie pełnej pośpiechu i dominacji technologii, czułe gesty i emocje mają jeszcze większe znaczenie. Myśl o niezapomnianej chwili wręczania prezentu w marce zaczyna się już na etapie doboru odpowiednich kruszców i kamieni. W ofercie marki znajduje się ponadczasowa srebrna i złota biżuteria.

Wiele z wzorów zostało ozdobionych wyjątkowymi kamieniami szlachetnymi, które kryją w sobie niepowtarzalną symbolikę. Każdy zakup zwieńczony jest opakowaniem biżuterii w eleganckie pudełeczka utrzymane w kolorystyce pudrowego różu.

Adresy Salonów Verona oraz rekomendowanych Salonów Partnerskich znajdą Państwo tutaj.