Jak dobrać biżuterię na ślub?

Każdy ślub jest wyjątkowy, ale jego nieodłącznym elementem od wieków jest tradycja wręczania obrączek ślubnych. To doskonały symbol wiecznej miłości i oddania, synonim wspólnej drogi, którą będą kroczyć nowożeńcy. W naszych Salonach i na Verona.pl przygotowaliśmy wiele różnych modeli - od tych klasycznych, po bogato zdobione, wykonane z innych kruszców, różniące się szerokością, wagą i wykończeniem. Wszystkie na tyle unikatowe, by na zawsze stać się częścią miłosnej historii.

Biżuteria na Walentynki

Walentynki - święto miłości, które przywędrowało do Polski zza oceanu. Kolacja przy świecach, kino, wypad za miasto lub impreza w klubie - istnieje wiele sposobów na świętowanie 14 lutego. Zadbaj więc o detale Waszej randki oraz… szczegóły Twojej stylizacji!

Biżuteria na Dzień Kobiet

Najlepsi przyjaciele wszystkich pań to nie tylko diamenty, ale również szmaragdy, rubiny, szafiry czy perły. Jaka biżuteria na Dzień Kobiet będzie wobec tego najpiękniejszym prezentem? Zainspiruj się naszymi podpowiedziami i znajdź najlepszy pomysł na prezent na dzień kobiet.

Jak dobrać odpowiednią biżuterię na różne okazje?

Święta, urodziny, ślub, Dzień Mamy… Jest tyle magicznych momentów, które chcielibyśmy uczynić jeszcze piękniejszymi. Nadaj chwilom niezapomnianego blasku i dowiedz się, jaką biżuterię wybrać na każdą z tych okazji.

Biżuteria do każdej sukienki - jak dobrać odpowiednią biżuterię?

Zastanawiasz się, jakie wybrać kolczyki do sukienki? Sięgnąć po naszyjnik czy bransoletkę? A może tym razem postawić na broszkę Dowiedz się, jak łączyć sukienki z biżuterią.

Poznaj magię kamieni szlachetnych w biżuterii!

Biżuteria z kamieniami szlachetnymi od lat cieszy się niegasnącym zainteresowaniem ze względu na ponadczasowy charakter. Doskonale uzupełnia proste, codzienne stylizacje, ale również, dzięki bogactwu form i kolorów, potrafi nadać im niepowtarzalnego charakteru.

Biżuteria męska - sprawdzony pomysł na prezent dla niego

Być może nie każdy zdaje sobie sprawę, że przez znaczną część historii biżuteria znajdowała się głównie w kręgu zainteresowań mężczyzn. Najstarsza, pochodząca sprzed tysięcy lat, była wykonana wyłącznie z materiałów naturalnych, które były łatwo dostępne, między innymi z drewna, muszelek, kłów i kości zwierząt oraz kamieni